
Конструктор LEGO® City Доставка піци з різними транспортними засобами, 494 деталі (60496)
2 749 ₴
- В наявності
- Код: 60496
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подаруйте дітям веселі історії з набором LEGO® City Доставка піци з транспортними засобами (60496) для дітей від 6 років. До набору входить піцерія з кухнею та зоною живлення. Є дров'яна піч з ефектом вогню, спортивна машина, скутер і дрон для доставки.
Також входять аксесуари: ретроігровий автомат, піца, коробки, каса та 5 мініфігурок. З LEGO Builder діти можуть обертати моделі в 3D і відстежувати прогрес. Набір містить 494 деталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60496 |
| Вага | 0.84 |
| Вік | 6+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Висота | 26 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 6 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 494 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | My City |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 38 мм |
| Штрихкод | 5702018056875 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 749 ₴








