
Конструктор LEGO® Friends Чаювання в лісі Набір, 116 деталей (42690)
525 ₴
- В наявності
- Код: 42690
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Організуйте вечірку в лісі з набором для гри Чаювання в лісі LEGO® Friends (42690) — чудовим подарунком для дівчаток, хлопчиків і шанувальників природи від 6 років. Діти зможуть годинами весело проводити час разом із подругами Алія й Пейслі, попиваючи чай і спілкуючись із жабою Хорозом, білкою Ферн і равликом.
Безліч аксесуарів для чаювання роблять кожну гру унікальною: іграшкова їжа, чайник, лампа, кошик, гриби, ожина та багато іншого. Тут навіть є дверцята феї — можливо, хтось за ними ховається. Завершіть святкову атмосферу 4 стільцями у формі грибів, які можна розставити навколо обертового столика для подавання торта та кексів.
Діти відкриють для себе інтуїтивне збирання з застосунком LEGO Builder, збільшуючи та обертаючи моделі в 3D, а також відстежуючи прогрес і зберігаючи набори. Все це — в одному застосунку! Набір містить 116 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42690 |
| Вага | 0.15 |
| Вік | 6+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Висота | 14 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 5 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 116 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Friends |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 19 мм |
| Штрихкод | 5702018060438 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴








