
Конструктор LEGO® Creator 3 в 1 Музичний декор «Фортепіано з котом», 485 деталей (31392)
2 198 ₴
- В наявності
- Код: 31392
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дівчата та хлопчики від 9 років зможуть брати правильні ноти за допомогою набору для конструювання LEGO® Creator 3 в 1 Музичний декор «Фортепіано з котом» (31392). Ця яскрава деталізована іграшка на музичну тематику пропонує 3 різні варіанти збирання з одного й того ж набору кубиків.
Діти можуть зібрати іграшкове фортепіано з котиком, сидінням, мікрофоном на стійці, нотною книгою, рухомими клавішами та регульованою кришкою. Перебудуйте його в радіоприймач із рухомою антеною та дверцятами для касет або в програвач пластинок із обертовим диском, тонармом і кнопками з коробкою для пластинок.
Кожна модель обладнана знімними різнобарвними нотами, щоб діти могли додати індивідуальності своєму збиранні.
Цей набір створений для розвитку уяви та стане чудовим подарунком для дівчаток і хлопчиків, які люблять музику та ретроіграшки. А з застосунком LEGO Builder діти зможуть насолоджуватися простим та інтуїтивним складанням, збільшуючи та обертаючи моделі в 3D за допомогою цифрових інструкцій.
Зверніть увагу: моделі не можна зібрати одночасно. Набір містить 485 деталей
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 31392 |
| Вага | 0.69 |
| Вік | 9 |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Вікова група | 9+ |
| Висота | 22 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 8 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 5 |
| Кількість предметів у наборі | 485 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Creator |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702018054857 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 198 ₴





