
Конструктор LEGO® Creator 3 в 1 Стильна сумка з місцем для зберігання, 272 деталі (31391)
1 627 ₴
- В наявності
- Код: 31391
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір LEGO® Creator 3 в 1 Стильна художня сумка з місцем для зберігання (31391) дає змогу дівчаткам і хлопчикам від 8 років вибрати один із 3 витончених варіантів збирання з одного й того ж набору кубиків.
Діти можуть створити яскраву модну сумку з індивідуальним візерунком, а також 2 брелоки — лимон і роликові ковзани, які можна прикріпити збоку. Перебудуйте модель у валізу на колесах із 2 брелоками у формі серця або в органайзер для зберігання зі знімним ящиком. Кожна версія відкривається, надаючи місце для зберігання невеликих особистих речей.
Ця дитяча іграшка 3 в 1 стимулює уяву та стане чудовим подарунком як для дівчаток, так і для хлопчиків. А з застосунком LEGO Builder діти зможуть насолоджуватися простим та інтуїтивним складанням, збільшуючи та обертаючи моделі в 3D за допомогою цифрових інструкцій.
Зверніть увагу: моделі не можна зібрати одночасно. Набір містить 272 деталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 31391 |
| Вага | 0.45 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 6 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 272 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Creator |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702018054840 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 627 ₴








