
Конструктор LEGO® Creator 3 в 1 Декоративний живопис «Квіткове мистецтво», 348 деталей (31390)
1 627 ₴
- В наявності
- Код: 31390
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей чудовий набір для конструювання LEGO® Creator Декоративний живопис «Квіткове мистецтво» (31390) для дітей відкриває безмежні можливості для творчої гри та демонстрації. Цей яскравий художньо-квітковий набір пропонує 3 варіанти складання з одного й того ж набору кубиків.
Діти можуть зібрати художній мольберт із персоналізованими кольорами та кількома аксесуарами: пензлем, палітрою, тюбиком фарби, а також інструментом для зняття плиток. Перебудуйте його в рамку для світлин із різними комбінаціями кольорів, у яку можна вставити справжню світлину, або створіть власний ескіз фламінго за допомогою палітри та кисті.
Після складання моделі юні художники зможуть годинами грати в творчі ігри, розвиваючи уяву, а потім розмістити її на видному місці в кімнаті — вона ідеально підійде для книжкової полиці, робочого стола або тумбочки.
Набір надихає дитячу уяву та стане чудовою ідеєю подарунка для дівчаток і хлопчиків від 8 років. А з застосунком LEGO Builder діти зможуть насолоджуватися інтуїтивно зрозумілим процесом збирання, збільшуючи та обертаючи моделі в 3D за допомогою цифрових інструкцій.
Зверніть увагу: моделі не можна зібрати одночасно. Набір містить 348 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 31390 |
| Вага | 0.42 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 5 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Кількість предметів у наборі | 348 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Creator |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702018054833 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 627 ₴








