
Конструктор LEGO® Creator 3 в 1 Флакон для парфумів з квітковим декором, 286 деталей (31383)
1 627 ₴
- В наявності
- Код: 31383
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дівчата та хлопчики від 8 років зможуть збирати, грати та прикрашати свої кімнати за допомогою цього чудового набору LEGO® Creator 3 в 1 Флакон для парфумів із квітковим декором (31383). Цей цікавий деталізований набір натхненний модою та красою й пропонує 3 різні варіанти збирання з одних і тих самих кубиків.
Спочатку зберіть елегантний флакон для парфумів із натискним розпилювачем на підставці з яскравими кольорами. Потім перебудуйте його в вазу для букета квітів або в глечик для смузі з ручкою, трубочкою та невеликим меню, прикрашеним квітами. До набору входять 3 персоналізовані плитки для декору моделей: етикетки для флакона парфумів і вази або меню для смузі.
Цей набір 3 в 1 — невеликий творчий подарунок для дівчаток і хлопчиків, які люблять квіти, моду та красу. З застосунком LEGO Builder діти можуть насолоджуватися простим та інтуїтивним процесом збирання, збільшуючи та обертаючи моделі в 3D-інструкціях. Зверніть увагу: моделі не можна зібрати одночасно. Набір містить 286 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 31383 |
| Вага | 0.41 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 6 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 286 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Creator |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702018054765 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 627 ₴








