
Конструктор LEGO® MinecraftTM Станція господарів Геймерська іграшка для сюжетної гри, 754 деталі (21597)
5 498 ₴
- В наявності
- Код: 21597
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спустіться водоспадом у печеру LEGO® Minecraft® з набором для конструювання «Станція галстів» (21597) — чудовим подарунком для хлопчиків і дівчаток від 9 років. Діти приєднуються до 2 скелетів, висушеного гасту, зволоженого гасту, гастеня, щасливої гасті, зберігача гастів і аеронавту, які займаються здобиччю ресурсів, борються, будують і літають.
Відтворіть усю еволюцію галостинка у формі LEGO — від висушеного стану до дорослого щасливого гасту, якому можна дати літній шолом і човен, щоб створити гаст-дирижабль.
Автентичні ігрові аксесуари з гри містять вугілля, залізо, алмазну руду, 3 скрині для зберігання, лопати, ланцюги, сніжки, кирку, підзорну трубу, відро, ліжко, книжкову шафу та верстат.
Цей набір Minecraft пропонує нескінченні можливості для гри та також слугує ефектним декором для кімнати геймера. А з застосунком LEGO Builder діти можуть масштабувати моделі, обертати їх у 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій.
Бонусна функція: отримайте скін-пак станції гастів, який можна завантажити в гру Minecraft. Набір містить 754 деталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21597 |
| Вага | 1.2 |
| Вік | 9 |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Вікова група | 9+ |
| Висота | 43 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 7 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 754 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Minecraft |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 5702018056066 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 498 ₴








