
Конструктор LEGO® Minecraft® Дракон Края Декор за відеогри, 710 деталей (21595)
3 297 ₴
- В наявності
- Код: 21595
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підкоряйте небо з набором «Дракон Края» (21595) — конструктором Minecraft® для хлопчиків, дівчаток і геймерів від 10 років. Створіть деталізований динамічний експонат, який оживляє ігрові пригоди: тільки уявіть, як страхітливий дракон «літає» над вихідним порталом.
Поверніть ручку біля основи, щоб активувати махання крилами іграшкового дракона. Ставте грізного моба в різні пози, використовуючи шарнірну голову, шию, хвіст і ноги. Потім додайте цей реалістичний геймерський декор на полицю, стіл або тумбочку поруч із іншим мерехтінням.
Цей набір стане чудовим подарунком для геймерів на день народження, святковим сюрпризом або приємним подарунком із будь-якого приводу. А з застосунком LEGO Builder діти можуть збирати з більшою впевненістю: масштабувати моделі, обертати їх у 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій.
Бонусна функція: Отримайте онлайн-набір крил Дракона Края, який можна завантажити в грі Minecraft. Набір містить 710 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 10 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21595 |
| Вага | 0.85 |
| Вік | 10+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Висота | 26 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 6 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 710 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Minecraft |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 38 мм |
| Штрихкод | 5702018056042 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 297 ₴








