
Конструктор LEGO® MinecraftTM Курячий Жокей: атака в пустелі Іграшка, 428 деталей (21592)
1 350 ₴
- В наявності
- Код: 21592
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гравці Minecraft® можуть насолоджуватися прикладною сюжетною грою з набором «Куриний Джокей: атака в пустелі» (21592) — конструктором LEGO® для хлопчиків і дівчаток від 9 років. Набір містить 6 відомих рухомих персонажів із всесвіту Minecraft: маленького хаска, курку, кролика, маленького жителя села, маленького вовка та залізного голема.
Діти можуть відтворювати події з Minecraft®, посадивши на курку маленького хаска, щоб створити Курячий Джокей, приборкати дикого вовченя за допомогою нашийника або ж відправити в атаку гомілка, який махає руками під час натискання на голову моделі.
Ця іграшка для сюжетних ігор стане чудовим подарунком для геймерів на день народження, свято або без особливого приводу. А з застосунком LEGO Builder діти можуть збирати з більшою впевненістю: масштабувати, обертати моделі в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 428 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21592 |
| Вага | 0.41 |
| Вік | 9 |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Вікова група | 9+ |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 7 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 428 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Minecraft |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 21 мм |
| Штрихкод | 5702018056011 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴








