
Конструктор LEGO® Botanicals Квіти космеї Набір для коструйки, 171 деталь (11514)
802 ₴
- В наявності
- Код: 11514
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нехай ваша любов до природи розквітне завдяки прекрасному набору для конструювання LEGO® Botanicals Квіти космеї (11514) для дітей від 9 років.
Цей натхненний природою набір пропонує ідеальний баланс енергії та спокою. Він складається з 3 деталізованих квіток космеї та 2 пухнастих стебел перистощетинника щетинистого пурпурного. Тут представлені квіти космеї білого, фіолетового та рожевого кольорів, а якщо придивитися уважно, можна помітити крихітну комаху.
Коли квіти LEGO будуть готові, діти зможуть проявити свої флористичні таланти та зібрати власні букети, які стануть стильною прикрасою спальні або робочого столу. Для додаткової персоналізації ці квіти можна комбінувати з іншими наборами (продаються окремо) з колекції LEGO Botanicals, створюючи більші та унікальніші композиції.
Цей набір стане чудовим подарунком на день народження або інше свято для дівчаток, хлопчиків і шанувальників природи. Він також підтримує спільне складання завдяки режиму «Збираємо разом» в застосунку LEGO® Builder, де діти можуть ділитися процесом із друзями та сім'єю. Набір містить 171 деталь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11514 |
| Вага | 0.14 |
| Вік | 9 |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Вікова група | 9+ |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 5 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 171 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Botanicals |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 14 мм |
| Штрихкод | 5702018091593 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 802 ₴








