
Конструктор LEGO® DUPLO® Ліс відкриттів із дикими тваринами, 131 деталь (10480)
4 399 ₴
- В наявності
- Код: 10480
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможіть дітям дізнатися про дивовижний світ лісу за допомогою набору для конструювання «Лес відкриттів із дикими тваринами» (10480), який стане чудовим подарунком для хлопчиків і дівчаток віком від 3 років. Любозначні діти набувають нових навичок, весело проводячи час під час досліджень із цим прекрасним.
У дітей є все необхідне, щоб скласти 2 великі іграшкові дерева та 6 фігурок тварин LEGO® DUPLO®. Експериментуючи з тим, яке тварину потрапляє в яке віконце, діти дошкільного віку дізнаються, де живуть фігурки їжака, качки, білки, кролика, птиці та лисиці: над землею або під. Маленькі дослідники також можуть використовувати 2 кольорові лінзи на спеціальних кубиках, щоб дізнатися, що ховається під листям. Кольорові лінзи також дають змогу побачити деталі ігрового килимка, присвяченого лісі, наприклад, їжу, яку їдять тварини, і сліди, що залишають ними.
Розвивальні іграшки LEGO DUPLO створені, щоб допомогти маленьким будівельникам побачити диво у світі навколо. Набір містить 131 деталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10480 |
| Вага | 2.16 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Висота | 38 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 12 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 131 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | DUPLO Town |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 56 мм |
| Штрихкод | 570201805658 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 399 ₴







