
Конструктор LEGO® DUPLO® Classic Коробка кубиків для яскравих творчих збірок Іграшка для концентрації, 80 деталей (10479)
1 066 ₴
- В наявності
- Код: 10479
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запаліть захоплення та уяву малюків за допомогою конструктора LEGO® DUPLO® Classic Коробка кубиків для яскравих творчих збірок (10479). Відкрийте безмежні можливості для творчої гри дітей, які можуть збирати та перебирати 80 деталей, самостійно створюючи різноманітні іграшкові тварини, транспортні засоби, їжу тощо. за принципом вільного збирання.
Завдяки асортименту кольорових кубиків, деталей і аксесуарів цей творчий набір може підживити винахідливість маленьких дітей. Якщо вони не знають, з чого почати, входять до комплекту інструкції можуть підказати ідеї та надихнути на конструювання. Цей набір — чудовий подарунок для малюків, що заохочує юних будівельників зосередитися й не зупинятися, поки робота не буде готова. Вони використовуватимуть дрібну моторику, щоб розміщувати кубики, а потім розбирати збірки, щоб втілити в життя свою наступну ідею.
Набори LEGO DUPLO Classic розвивають творчі здібності малюків і містять безліч можливостей для ігрового навчання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10479 |
| Вага | 0.89 |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Висота | 26 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 12 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 80 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | DUPLO Classic |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 5702018056578 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066 ₴





