
Конструктор LEGO® DUPLO® Місто 3 в 1 Цікаві гірки та трампліни з автомобілями, 111 деталей (10478)
3 848 ₴
- В наявності
- Код: 10478
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Додайте оберти ігровому процесу за допомогою конструктора LEGO® DUPLO® Місто 3 в 1 Цікаві гірки та трампліни з автомобілями (10478). Цей набір надихає на години веселих ігор і навчання з машинками завдяки 2 перегоновим автомобілям і кубикам, з яких можна скласти 3 різні варіанти гірк.
Модель А — довга, висока гірка з трампліном. Модель B складається з 2 коротших гірок, які дають змогу дітям тренуватися в розпізнаванні кольорів, щоб підібрати кожній машині відповідну гірку, перш ніж влаштовувати перегони із сім'єю та друзями. Юні перегонники вчаться виконувати завдання за допомогою моделі C, запускаючи машинки через петлю та над прірвою. Діти також опановують емоційний інтелект і вчаться наполегливості, намагаючись успішно виконати стрибок.
Цей набір містить безліч аксесуарів, включно з полум'ям, конуси та трофеєм, що дає змогу відтворити атмосферу дня перегонів. Завдяки цікавим сценаріям, реалістичним деталям і навчальним моментам розвивальні іграшки LEGO® DUPLO® Місто допомагають маленьким дітям зрозуміти світ, який вони бачать навколо себе. Набір складається з 111 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10478 |
| Вага | 2.38 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Висота | 38 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 13 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Кількість предметів у наборі | 111 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | DUPLO Town |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 56 мм |
| Штрихкод | 5702018056561 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 848 ₴








