
Конструктор LEGO® DUPLO® Гра з будівництва тварин Навчальна іграшка, 94 деталі (10472)
2 749 ₴
- В наявності
- Код: 10472
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запропонуйте малюкам віком від 3 років створити яскравих істот за допомогою набору LEGO® DUPLO® Гра по побудові тварин (10472). Маленькі будівельники використовують картинки та дрібну моторику, щоб скласти фігурки тварин LEGO® DUPLO® або створити вигаданих істот. Вони використовуватимуть свою уяву та навички своїх інтересів.
Розвивальна іграшка комплектується картами, на яких з обох боків зображені ідеї для конструювання. З 94 кубиків малюки можуть одночасно побудувати 4 іграшки диких тварин. Вони можуть перевернути картки, щоб перетворити кубики на ще 4 істоти. Потім змініть верхню та нижню половинки, щоб досліджувати цікаві комбінації.
Ця захоплива ідея для розвивального подарунка, призначена для маленьких дітей, вчить малюків соціальних навичок, як-от черговість під час гри із сім'єю та друзями. Ці моделі, які будуть справляти враження, мають цікаві особливості: кит на з'єктивному кубику, жираф із гнучкою шиєю й махаючи крилами фламінго.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10472 |
| Вага | 1.38 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Висота | 28 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 12 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Кількість предметів у наборі | 94 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | DUPLO Town |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 54 мм |
| Штрихкод | 5702018056523 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 749 ₴



