
Конструктор LEGO® Конструктор Снігова пригода Cataclaws, 70 деталей (30718)
218 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 30718
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 30718 |
| Вага | 0.04 |
| Вік | 6+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Висота | 18 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 3 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 30 |
| Кількість предметів у наборі | 70 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Minifigures |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 17 мм |
| Штрихкод | 5702018058206 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 218 ₴

