Дозвольте дітям досліджувати темний бік Сили у всесвіті LEGO® Star WarsTM, граючи з конструктором робота Дарта Мола для хлопчиків, дівчаток і шанувальників від 6 років (75411). Цей швидкозбірний рухомий робот створений так, щоб мати вигляд Дарт Мол у фільмі «Зоряні війни: Війни клонів» під час битви за захоплення Мандалора. Він має кабіну, що відкривається, для мініфігурки Дарта Мола LEGO Star Wars, кріплення для його двоклинкового червоного світлового меча та функцію стискання рук, щоб тримати великий двоклинковий червоний світловий меч робота. Дроїд-розвідник LEGO Star Wars, який кріпиться до спини робота, додає ще більше можливостей для захопливої гри.
Робот Дарта Мола — чудова ідея подарунка на будь-яке свято для дітей і всіх шанувальників фентезі. Він є частиною колекції конструкторів роботів серії LEGO Star Wars (кожний набір продається окремо). Набір містить 143 деталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 75411 |
| Вага | 0.17 |
| Вік | 6+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Висота | 16 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 5 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 143 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Star Wars |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 14 мм |
| Штрихкод | 5702017817613 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 802 ₴






