
Конструктор LEGO Super Heroes Marvel Битва роботів: Людина-павук vs. Доктор Восьминіг 315 Деталей ( 76338)
1 627 ₴
- В наявності
- Код: 76338
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Приєднуйтеся до 2 повністю рухомих роботів для неймовірних пригод супергероїв із набором «Битва роботів: Людина-павук vs. Доктор Восьминіг» (76338) — конструктором для хлопчиків і дівчаток від 6 років. Діти можуть ставити 2 робота в різні пози, щоб оживити пригоди разом із мініфігурками LEGO®? Marvel: Людина-павук, Павук-привид і Доктор Восьминіг.
Обидва робота мають високу рухливість для максимальної динаміки та кабіни, яка відкривається, де можна розмістити мініфігурку пілота. Робот Людини-павука зроблений у стилі Залізного Павука й обладнаний 2 рухомими шиповими стрілками, керованими кнопками. Робот Доктора Восьминога обладнаний чотирма повністю рухомими щупальцями. У наборі також є 2 павутинні троси, які легко кріпляться до роботів і мініфігурок, а Павук-привид має кріплення, які можна прикріпити до тулуба робота Доктора Восьминога.
Цей мерч LEGO? Marvel, присвячений Людині-павуку, стане чудовим подарунком, а з застосунком LEGO Builder діти зможуть впевнено будувати, збільшуючи й обертаючи моделі в 3D, а також відстежуючи прогрес за допомогою цифрових інструкцій. Набір для конструювання містить 315 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 76338 |
| Вага | 0.33 |
| Вік | 6+ |
| Вік дітей до, років | 8 |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 19 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Кількість предметів у наборі | 315 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Super Heroes Marvel |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702018063217 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 627 ₴




