Конструктор LEGO® Star WarsTM Атака AT-RTTM, набір для конструювання (75444)
2 472 ₴
- В наявності
- Код: 75444
Конструктор LEGO® Star WarsTM Атака AT-RTTM, набір для конструювання (75444)В наявності
2 472 ₴
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нехай діти створюють власні пригоди за мотивами фільму «Зоряні війни: Мандалорець і Грогу» з набором для конструювання Атака AT-RTTM (75444). До нього входить рухомий крокохід AT-RT з подвійним шиповим шутером, а також магнітна вежа з обертовою туреллю й окремим подвійним шиповим шутером. Помістіть мініфігурку водія AT-RT осколків Імперії або Мандалорця LEGO® на сидінні AT-RT (зніміть кубик приладової панелі, щоб звільнити місце для фігурки Грогу LEGO, який їхатиме разом із Мандо). Відкрийте Силяну вежу, щоб побачити стійку зі зброєю й місце для зберігання. Оснастіть Мандалорця реактивним ранцем і бластерним пістолетом, а водія AT-RT — бластером, щоб додати фантастичного вимірювання боям.
Захопливий пригодницький подарунок із фантастичного всесвіту для хлопчиків, дівчаток і всіх шанувальників фільму «Зоряні війни: Мандалорець і Грогу» від 7 років — цей конструктор стане чудовим способом розвивати дитячу уяву.
З застосунком LEGO Builder діти можуть будувати впевненіше: масштабувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 297 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 7 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 75444 |
| Вага | 0.42 |
| Вік | 7+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 19 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 297 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Star Wars |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702018063026 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 472 ₴