Конструктор LEGO DUPLO My First Чарівні творчі хатні улюбленці 3 в 1 24 Деталі ( 10477)
525 ₴
- В наявності
- Код: 10477
Конструктор LEGO DUPLO My First Чарівні творчі хатні улюбленці 3 в 1 24 Деталі ( 10477)В наявності
525 ₴
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наповніть ігровий час кольором і творчістю з іграшковим набором LEGO® DUPLO® My First Чарівні домашні вихованці 3 в 1 (10477). Ця мила іграшка з хатніми тваринами від 18 місяців пропонує 8 різних варіантів побудови з одного набору кубиків.
За допомогою 24 простих у використанні кубиків, розроблених спеціально для найменших, юні будівельники можуть зібрати фігурки собаки, кота, птиці, кролика, миші та рибки. Деякі з цих іграшок-тварини для маленьких дітей складаються з одноколірних кубиків LEGO DUPLO. Юні будівельники можуть навчитися сортувати за кольором, щоб створити свого улюбленця, а потім надати йому дружнього обличчя тварини.
Цей невеликий подарунок для маленьких дітей, наповнений розвивальними завданнями для малюків, спонукає їх тренувати концентрацію і завзятість, адже вони пробують різні варіанти кубиків, щоб вибрати правильні та скласти з них тварину. Або вони можуть скористатися своїм творчим мисленням, щоб створити уявну істоту, вигадану ними самими! Набір містить 24 деталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10477 |
| Вага | 0.4 |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2,5 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Висота | 9 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 19 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 24 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | DUPLO My First |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702018032039 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴