Подаруйте дітям від 6 років трохи творчості під час гри з іграшковим набором LEGO® Friends Кафе мрії єдинорога (42684). Дівчата та хлопчики можуть розігрувати свої історії в іграшковому кафе з єдинорогом і безліччю милих аксесуарів.
Деталізований набір для конструювання стимулює вільну гру з 3 мінікуклами, іграшковими тістечками, пончиками, вафлями та печивом. Також є милі кекси, які можна виставити на вітрині або на столику, що обертається. Створіть більше сюжетних можливостей за допомогою бару із соками та молочними коктейлями, зон для відпочинку всередині та зовні, каси та плюшевого іграшкового єдинорога LEGO. Юні шанувальники Friends можуть насолоджуватися творчою грою з власницею кафе Ізою й клієнтками Пейслі й Алією.
Цей набір стане чудовим подарунком на день народження для дівчаток і хлопчиків, які люблять єдинорогів або сюжетні ігри. За допомогою програми LEGO Builder діти можуть насолоджуватися інтуїтивно зрозумілим процесом збирання, збільшувати та обертати набори за допомогою 3D-інструкцій, зберігати набори та відстежувати прогрес. Набір містить 475 деталей.
Деталізований набір для конструювання стимулює вільну гру з 3 мінікуклами, іграшковими тістечками, пончиками, вафлями та печивом. Також є милі кекси, які можна виставити на вітрині або на столику, що обертається. Створіть більше сюжетних можливостей за допомогою бару із соками та молочними коктейлями, зон для відпочинку всередині та зовні, каси та плюшевого іграшкового єдинорога LEGO. Юні шанувальники Friends можуть насолоджуватися творчою грою з власницею кафе Ізою й клієнтками Пейслі й Алією.
Цей набір стане чудовим подарунком на день народження для дівчаток і хлопчиків, які люблять єдинорогів або сюжетні ігри. За допомогою програми LEGO Builder діти можуть насолоджуватися інтуїтивно зрозумілим процесом збирання, збільшувати та обертати набори за допомогою 3D-інструкцій, зберігати набори та відстежувати прогрес. Набір містить 475 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42684 |
| Вага | 0.67 |
| Вік | 6+ |
| Вік дітей до, років | 8 |
| Висота | 7 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 19 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 475 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Friends |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 35 мм |
| Штрихкод | 5702018033227 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 198 ₴





