Конструктор LEGO® Speed Champions Перегоновий автомобіль Audi Revolut F1® Team R26 216 деталей (77259)
1 515 ₴
- В наявності
- Код: 77259
Конструктор LEGO® Speed Champions Перегоновий автомобіль Audi Revolut F1® Team R26 216 деталей (77259)В наявності
1 515 ₴
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хлопчики та дівчатка віком від 10 років можуть збирати, будувати, демонструвати та влаштовувати перегони з цим набором LEGO® Speed Champions Перегоновий автомобіль Audi Revolut F1® Team R26 (77259). Автентична демонстраційна модель абсолютно нової команди, яка приєднається до Формули-1 у 2026 році, також містить елементи дизайну, що відповідають оновленим правилам із болі F1® на новий сезон.
Перегоновий автомобіль Audi Revolut F1® Team R26 має кабіну пілота, заднє крило, автентичні логотипи спонсорів, передню підвіску та шини з написом Pirelli. Іграшковий болід також комплектується мініфігуркою у формі Audi Revolut F1® Team із шоломом, яку можна розмістити в кабіні пілота та влаштувати перегони.
Чудовий подарунок для дітей і автолюбів — набори для конструювання LEGO Speed Champions дають змогу створювати моделі цілої низки знакових автомобілів, включно з іншими болідами F1 (продаються окремо). А з застосунком LEGO® Builder діти також можуть будувати впевненіше: масштабувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 216 деталей.
Перегоновий автомобіль Audi Revolut F1® Team R26 має кабіну пілота, заднє крило, автентичні логотипи спонсорів, передню підвіску та шини з написом Pirelli. Іграшковий болід також комплектується мініфігуркою у формі Audi Revolut F1® Team із шоломом, яку можна розмістити в кабіні пілота та влаштувати перегони.
Чудовий подарунок для дітей і автолюбів — набори для конструювання LEGO Speed Champions дають змогу створювати моделі цілої низки знакових автомобілів, включно з іншими болідами F1 (продаються окремо). А з застосунком LEGO® Builder діти також можуть будувати впевненіше: масштабувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 216 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 10 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 77259 |
| Вага | 0.27 |
| Вік | 10+ |
| Вік дітей до, років | 18 |
| Висота | 14 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 216 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Speed Champions |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 5 мм |
| Штрихкод | 5702018068373 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 515 ₴