Конструктор LEGO® NINJAGO® Битва робота дракона Джея 107 деталей (71853)
1 066 ₴
- В наявності
- Код: 71853
Конструктор LEGO® NINJAGO® Битва робота дракона Джея 107 деталей (71853)В наявності
1 066 ₴
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хлопчики та дівчатка віком від 4 років можуть вчитися будувати та відтворювати сцени битв із 4 сезону серіалу NINJAGO® «Відстань драконів» за допомогою цього веселого іграшкового робота. Пригодницька іграшка LEGO® NINJAGO Битва робота дракона Джея (71853) містить 2 моделі роботів і 2 мініфігурки.
Робот-дракон Джея має кабіну, яка відкривається, для мініфігурки, а також рухомий хвіст, крила, руки, ноги, тулуб і пальці, а бойовий робот Монстрамутанта має кабіну, яка відкривається, для мініфігурки, а також рухомі щупальця, руки, ноги і тулуб. У наборі також є 4 змінні різновиди зброї для більшої різноманітності гри: 2 меча, кігтів і набір кігтів.
Ця ніндзя-іграшка створена, щоб дарувати радість дітям віком від 4 років, які відкривають для себе задоволення від конструювання з кубиків LEGO. Пригодницька іграшка комплектується кубиком для початківців — частково зібраною основою, яка дає змогу дітям швидко та впевнено почати будівництво. Набір містить 107 деталей.
Робот-дракон Джея має кабіну, яка відкривається, для мініфігурки, а також рухомий хвіст, крила, руки, ноги, тулуб і пальці, а бойовий робот Монстрамутанта має кабіну, яка відкривається, для мініфігурки, а також рухомі щупальця, руки, ноги і тулуб. У наборі також є 4 змінні різновиди зброї для більшої різноманітності гри: 2 меча, кігтів і набір кігтів.
Ця ніндзя-іграшка створена, щоб дарувати радість дітям віком від 4 років, які відкривають для себе задоволення від конструювання з кубиків LEGO. Пригодницька іграшка комплектується кубиком для початківців — частково зібраною основою, яка дає змогу дітям швидко та впевнено почати будівництво. Набір містить 107 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 71853 |
| Вага | 0.28 |
| Вік | 4+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Кількість предметів у наборі | 107 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | NINJAGO |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 5 мм |
| Штрихкод | 5702018055236 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066 ₴