Конструктор LEGO® Editions Офіційний трофей чемпіонату світу з футболу FIFA 2842 деталі (43020)
10 227 ₴
- Немає в наявності
- Код: 43020
Конструктор LEGO® Editions Офіційний трофей чемпіонату світу з футболу FIFA 2842 деталі (43020)Немає в наявності
10 227 ₴
+380 (98) 236-17-45
KyivstarСтаньте чемпіоном творчості з набором для конструювання LEGO® Editions Офіційний трофей чемпіонату світу з футболу FIFA (43020) для футбольних уболівальників віком від 12 років.
Зірки спорту віком від 12 років отримають масу задоволення, збираючи цю копію трофея Чемпіонату світу з футболу з кубиків LEGO і розглядаючи його автентичні деталі. У ньому відтворені дві людські фігурки, які у вихорі руху тримають Землю, і знаковий глобус, а внизу міститься табличка з іменами минулих переможців чемпіонатів світу. Верхня сферична частина трофея LEGO відкривається, демонструючи мініфігурку з логотипом Чемпіонату світу з футболу 2026 року, яка тримає мінітрофей, а також фон із логотипом Чемпіонату світу 2026 року. Невелику сцену можна зберігати всередині трофея або вийняти та виставити поруч.
Після складання трофей стане неймовірною футбольною прикрасою інтер'єру та чудовим подарунком на день народження або просто так для хлопчиків, дівчаток і шанувальників спорту будь-якого віку. Він також доступний у цифровому форматі в застосунку LEGO Builder, де діти можуть відстежувати свій прогрес і обертати складання. Набір містить 2842 деталі.
Зірки спорту віком від 12 років отримають масу задоволення, збираючи цю копію трофея Чемпіонату світу з футболу з кубиків LEGO і розглядаючи його автентичні деталі. У ньому відтворені дві людські фігурки, які у вихорі руху тримають Землю, і знаковий глобус, а внизу міститься табличка з іменами минулих переможців чемпіонатів світу. Верхня сферична частина трофея LEGO відкривається, демонструючи мініфігурку з логотипом Чемпіонату світу з футболу 2026 року, яка тримає мінітрофей, а також фон із логотипом Чемпіонату світу 2026 року. Невелику сцену можна зберігати всередині трофея або вийняти та виставити поруч.
Після складання трофей стане неймовірною футбольною прикрасою інтер'єру та чудовим подарунком на день народження або просто так для хлопчиків, дівчаток і шанувальників спорту будь-якого віку. Він також доступний у цифровому форматі в застосунку LEGO Builder, де діти можуть відстежувати свій прогрес і обертати складання. Набір містить 2842 деталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 43020 |
| Вага | 3 |
| Вік | 12+ |
| Вік дітей до, років | 18 |
| Вікова група | 12+ |
| Висота | 56 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 11 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 1 |
| Кількість предметів у наборі | 2842 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Editions Football |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 38 мм |
| Штрихкод | 5702018069608 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 227 ₴