Конструктор LEGO® Technic Позашляховик Jeep® Wrangler Rubicon 723 деталі (42227)
3 574 ₴
- В наявності
- Код: 42227
Конструктор LEGO® Technic Позашляховик Jeep® Wrangler Rubicon 723 деталі (42227)В наявності
3 574 ₴
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надихніть дітей від 10 років на пригоди на відкритій дорозі з цим набором LEGO® Technic Jeep® Wrangler Rubicon (42227). Хлопчики та дівчатка зможуть досліджувати всі функції цього реалістичного конструктора моделі автомобіля, включно з кермовим керуванням, підвіскою та двигуном V6.
Як і справжній Jeep, ця модель має яскравий характер, що робить її чудовим подарунком для шанувальників автомобілів. Зверніть увагу на цікаві деталі, як-от іграшкова качечка для «дакінгу» — традиції, за якими фанати розміщують гумову качечку на інших автомобілях Jeep. Іграшковий автомобіль також обладнаний знімним аксесуаром у формі дошки для серфінгу та капотом, що відкривається, з підтримувальною штангою.
Іграшки серії LEGO® Technic наводяться в рух і обладнані реалістичними механізмами, які знайомлять юних інженерів LEGO зі світом механіки наочним і доступним способом. З застосунком LEGO Builder діти можуть будувати впевненіше: масштабувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 723 деталі.
Як і справжній Jeep, ця модель має яскравий характер, що робить її чудовим подарунком для шанувальників автомобілів. Зверніть увагу на цікаві деталі, як-от іграшкова качечка для «дакінгу» — традиції, за якими фанати розміщують гумову качечку на інших автомобілях Jeep. Іграшковий автомобіль також обладнаний знімним аксесуаром у формі дошки для серфінгу та капотом, що відкривається, з підтримувальною штангою.
Іграшки серії LEGO® Technic наводяться в рух і обладнані реалістичними механізмами, які знайомлять юних інженерів LEGO зі світом механіки наочним і доступним способом. З застосунком LEGO Builder діти можуть будувати впевненіше: масштабувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 723 деталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 10 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42227 |
| Вага | 1.01 |
| Вік | 10+ |
| Вік дітей до, років | 18 |
| Висота | 26 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 7 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 723 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Technic |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 38 мм |
| Штрихкод | 5702018065532 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 574 ₴