Конструктор LEGO® Technic Автомобіль для перегонів BMW M4 GT3 EVO 747 деталей (42226)
3 574 ₴
- В наявності
- Код: 42226
Конструктор LEGO® Technic Автомобіль для перегонів BMW M4 GT3 EVO 747 деталей (42226)В наявності
3 574 ₴
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пориньте у світ розваг із набором із моделлю автомобіля для хлопчиків, дівчаток і дітей від 11 років. LEGO® Technic Перегоновий автомобіль BMW M4 GT3 EVO (42226) обладнаний безліччю реалістичних функцій і стане чудовим подарунком для шанувальників автомобілів. Ознайомтеся із системою кермового керування, 6-циліндровим двигуном і дверима, що відчиняються, а потім помилуйтеся легендарною Лівреєю BMW.
До набору входить код, який можна використовувати для розблокування цифрової версії цього автомобіля LEGO Technic в онлайн-ігрі Asphalt Legends. Діти можуть із задоволенням проводити час, збираючи модель та граючи з нею. А коли настане час змінити формат розваг, вони зможуть грати та змагатися з цифровою версією автомобіля LEGO в грі.
Набори серії LEGO® Technic наводяться в рух і обладнані реалістичними механізмами, які наочно та доступні для юних інженерів LEGO зі світом STEM. З застосунком LEGO Builder діти можуть будувати впевненіше: масштабувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 747 деталей.
До набору входить код, який можна використовувати для розблокування цифрової версії цього автомобіля LEGO Technic в онлайн-ігрі Asphalt Legends. Діти можуть із задоволенням проводити час, збираючи модель та граючи з нею. А коли настане час змінити формат розваг, вони зможуть грати та змагатися з цифровою версією автомобіля LEGO в грі.
Набори серії LEGO® Technic наводяться в рух і обладнані реалістичними механізмами, які наочно та доступні для юних інженерів LEGO зі світом STEM. З застосунком LEGO Builder діти можуть будувати впевненіше: масштабувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 747 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42226 |
| Вага | 1.11 |
| Вік | 11 |
| Вік дітей до, років | 18 |
| Вікова група | 11+ |
| Висота | 38 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 7 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 747 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Technic |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702018067680 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 574 ₴