Конструктор LEGO Technic Жовтий мотоцикл 151 деталь (42225)
525 ₴
- Немає в наявності
- Код: 42225
Конструктор LEGO Technic Жовтий мотоцикл 151 деталь (42225)Немає в наявності
525 ₴
+380 (98) 236-17-45
KyivstarПориньте в гру з цією дитячою іграшкою-мотоциклом для хлопчиків і дівчаток від 7 років. Діти зможуть із задоволенням збирати цей жовтий мотоцикл LEGO® Technic (42225). А потім настає час дії: вони перевіряють керування й досліджують 3-поршневий двигун. Цей набір для збирання у форматі STEM стане чудовим подарунком для дітей, які люблять збирати та грати з іграшковими транспортними засобами.
Набори серії LEGO® Technic наводяться в рух і обладнані реалістичними механізмами, які знайомлять юних інженерів LEGO зі світом механіки наочним і доступним способом. З застосунком LEGO Builder діти можуть будувати впевненіше: масштабувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 151 деталь.
Набори серії LEGO® Technic наводяться в рух і обладнані реалістичними механізмами, які знайомлять юних інженерів LEGO зі світом механіки наочним і доступним способом. З застосунком LEGO Builder діти можуть будувати впевненіше: масштабувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 151 деталь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 7 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42225 |
| Вага | 0.18 |
| Вік | 7+ |
| Вік дітей до, років | 15 |
| Висота | 16 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 6 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 151 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Technic |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 14 мм |
| Штрихкод | 5702018069356 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴