Конструктор LEGO® Botanicals Гілки магнолії 435 деталей (11510)
2 749 ₴
- В наявності
- Код: 11510
Конструктор LEGO® Botanicals Гілки магнолії 435 деталей (11510)В наявності
2 749 ₴
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Злийтеся з природою та створіть прекрасний квітковий декор із набором для дорослих LEGO® Botanicals Гілки магнолії (11510).
Розслабтеся, створюючи квіткову композицію, яка містить 5 надзвичайно деталізованих гілок магнолії. Це один із небагатьох наборів LEGO Botanicals, який містить гілки, а пелюстки магнолії мають 2 відтінки кольору для більшої реалістичності. Також у наборі багато цікавих деталей, які можна досліджувати, як-от капкейки для тичинок квітів, коричневі жаби, як-от сучки на деревині, деталі-яйця для бруньок і завитки морозива для скручених верхівок нирок. Після складання квіти LEGO стають чудовим квітковим декором і можуть поєднуватися з іншими наборами LEGO Botanicals (продаються окремо) для створення більшої унікальної композиції.
Цей набір для конструювання стане чудовим подарунком на день народження, День Святого Валентина, День матері або новосілля для жінок, чоловіків і шанувальників природи. Набір доступний у застосунку LEGO® Builder, де майбутні флористи можуть обертати свої складання, а також відстежувати прогрес. Набір містить 435 деталей.
Розслабтеся, створюючи квіткову композицію, яка містить 5 надзвичайно деталізованих гілок магнолії. Це один із небагатьох наборів LEGO Botanicals, який містить гілки, а пелюстки магнолії мають 2 відтінки кольору для більшої реалістичності. Також у наборі багато цікавих деталей, які можна досліджувати, як-от капкейки для тичинок квітів, коричневі жаби, як-от сучки на деревині, деталі-яйця для бруньок і завитки морозива для скручених верхівок нирок. Після складання квіти LEGO стають чудовим квітковим декором і можуть поєднуватися з іншими наборами LEGO Botanicals (продаються окремо) для створення більшої унікальної композиції.
Цей набір для конструювання стане чудовим подарунком на день народження, День Святого Валентина, День матері або новосілля для жінок, чоловіків і шанувальників природи. Набір доступний у застосунку LEGO® Builder, де майбутні флористи можуть обертати свої складання, а також відстежувати прогрес. Набір містить 435 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11510 |
| Вага | 0.47 |
| Вік | 18+ |
| Вік дітей до, років | 18 |
| Вікова група | 18 + |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 28 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 435 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Botanicals |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702018061848 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 749 ₴