Конструктор LEGO Botanicals Букет соняшників 686 деталей (11502)
3 297 ₴
- В наявності
- Код: 11502
Конструктор LEGO Botanicals Букет соняшників 686 деталей (11502)В наявності
3 297 ₴
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нехай творчість розквітає з набором для дорослих LEGO® Botanicals Букет соняшників (11502).
Цей чудовий букет LEGO містить 6 соняшників на різних стадіях цвітіння. Із задоволенням збирайте 1 бутон соняшнику, 3 соняшники, що починають цвіти, і 2 великих повністю розкритого соняшнику, а також 4 стебла евкаліпта. Ці квіти LEGO мають надзвичайно реалістичний вигляд, а пелюстки та стебла можна регулювати, так що майбутні флористи можуть скласти з них свій власний букет і з гордістю виставити його як квітковий декор. Його також можна комбінувати з іншими наборами з колекції LEGO Botanicals (продаються окремо), щоб створити велику квіткову експозицію LEGO на свій смак.
Соняшники символізують позитив, любов і удачу. Отже, цей набір LEGO стане чудовим подарунком на день народження, День Святого Валентина, День матері або новосілля для жінок, чоловіків і шанувальників природи. Він також доступний у застосунку LEGO Builder, де будівельники можуть обертати свої збірки та відстежувати прогрес. Набір містить 686 деталей.
Цей чудовий букет LEGO містить 6 соняшників на різних стадіях цвітіння. Із задоволенням збирайте 1 бутон соняшнику, 3 соняшники, що починають цвіти, і 2 великих повністю розкритого соняшнику, а також 4 стебла евкаліпта. Ці квіти LEGO мають надзвичайно реалістичний вигляд, а пелюстки та стебла можна регулювати, так що майбутні флористи можуть скласти з них свій власний букет і з гордістю виставити його як квітковий декор. Його також можна комбінувати з іншими наборами з колекції LEGO Botanicals (продаються окремо), щоб створити велику квіткову експозицію LEGO на свій смак.
Соняшники символізують позитив, любов і удачу. Отже, цей набір LEGO стане чудовим подарунком на день народження, День Святого Валентина, День матері або новосілля для жінок, чоловіків і шанувальників природи. Він також доступний у застосунку LEGO Builder, де будівельники можуть обертати свої збірки та відстежувати прогрес. Набір містить 686 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11502 |
| Вага | 0.67 |
| Вік | 18+ |
| Вік дітей до, років | 18 |
| Вікова група | 18 + |
| Висота | 7 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 686 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Botanicals |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 38 мм |
| Штрихкод | 5702018061794 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 297 ₴