Конструктор LEGO® DUPLO® Пеппа Сімейний будинок 84 деталі (10467)
3 848 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10467
Конструктор LEGO® DUPLO® Пеппа Сімейний будинок 84 деталі (10467)Немає в наявності
3 848 ₴
+380 (98) 236-17-45
KyivstarМалюки відтворюють повсякденні справи разом зі своїми улюбленими телевізійними героями за допомогою набору для будівництва Пеппа Сімейний будинок (10467). Цей подарунок для дівчаток і хлопчиків від 2 років містить повну родину Пеппи з 5 персонажів, включно зі Свинкою Еві.
Як і в серіалі, цей двоповерховий іграшковий будинок LEGO® DUPLO® має окремі кімнати для Джорджа та Пеппи, кухню, ванну та вітальню. Ця іграшка для сюжетних ігор заохочує дівчаток і хлопчиків відтворювати сцени із серіалу та повсякденні справи з власного дому, наприклад, підготовку до сну або сімейного сніданку.
За допомогою 5 фігурок LEGO DUPLO з цього набору: Мама Свин, тато Свин, Джордж, Еві та Пеппа — діти можуть розвивати свій емоційний інтелект, уявляючи, що в їхній родині з'явився новий член. Ця навчальна іграшка для малюків, наповнена аксесуарами для творчої гри, дає змогу маленьким будівельникам уявляти, як вони піклуються про дитину, вивезуючи її на прогулянку в колясці, кормячи з пляшечки або купаючи. Набір містить 84 деталі.
Як і в серіалі, цей двоповерховий іграшковий будинок LEGO® DUPLO® має окремі кімнати для Джорджа та Пеппи, кухню, ванну та вітальню. Ця іграшка для сюжетних ігор заохочує дівчаток і хлопчиків відтворювати сцени із серіалу та повсякденні справи з власного дому, наприклад, підготовку до сну або сімейного сніданку.
За допомогою 5 фігурок LEGO DUPLO з цього набору: Мама Свин, тато Свин, Джордж, Еві та Пеппа — діти можуть розвивати свій емоційний інтелект, уявляючи, що в їхній родині з'явився новий член. Ця навчальна іграшка для малюків, наповнена аксесуарами для творчої гри, дає змогу маленьким будівельникам уявляти, як вони піклуються про дитину, вивезуючи її на прогулянку в колясці, кормячи з пляшечки або купаючи. Набір містить 84 деталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10467 |
| Вага | 1.36 |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 6 |
| Висота | 38 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 12 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Кількість предметів у наборі | 84 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | DUPLO Peppa Pig |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 35 мм |
| Штрихкод | 5702018056486 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 848 ₴