Розбудіть уяву з цим потужним набором для конструювання LEGO® DREAMZzzTM «Кошмарний землекоп-скорпіон» (71513) для хлопчиків і дівчаток від 7 років. Він пропонує 2 варіанти збирання, тому діти можуть зібрати іграшкового землика-скоропіону або біомеханічну восу.
Фантастичний скорпіон — це шестиногий монстр із клешнями, шутерами та подрібнювальним екскаватором, а біомеханічна воса — витончений крилатий хижак із отруйним екскаваторним жалом і шутерами. До набору також входять мініфігурки Матео, Купера та Аріки, які надихають на гру, водночас Матео тримає колекційний зелений меч. Також у комплекті є фігурка Зет-Блоба та 3 павуки, а ще рожеве діамантове яйце, зіпсоване Імператором кошмарів — з нього вилуплюється колекційна іграшка: жовтогаряча Скарбнича істота.
Цей конструктор, повний ідей для динамічної гри, стане чудовим подарунком дитині на день народження. До комплекту входить інструкція зі збирання, що допомагає сновідцям зануритися в дію. Вона також доступна в цифровому форматі в застосунку LEGO Builder.
У наборі 505 деталей.
Фантастичний скорпіон — це шестиногий монстр із клешнями, шутерами та подрібнювальним екскаватором, а біомеханічна воса — витончений крилатий хижак із отруйним екскаваторним жалом і шутерами. До набору також входять мініфігурки Матео, Купера та Аріки, які надихають на гру, водночас Матео тримає колекційний зелений меч. Також у комплекті є фігурка Зет-Блоба та 3 павуки, а ще рожеве діамантове яйце, зіпсоване Імператором кошмарів — з нього вилуплюється колекційна іграшка: жовтогаряча Скарбнича істота.
Цей конструктор, повний ідей для динамічної гри, стане чудовим подарунком дитині на день народження. До комплекту входить інструкція зі збирання, що допомагає сновідцям зануритися в дію. Вона також доступна в цифровому форматі в застосунку LEGO Builder.
У наборі 505 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 7 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 71513 |
| Вага | 0.65 |
| Вік | 7+ |
| Вік дітей до, років | 9 |
| Висота | 8 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 22 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 5 |
| Кількість предметів у наборі | 505 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | DREAMZzz |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702018063552 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 749 ₴









