Оживіть грандіозні битви з фільмів Marvel з набором «Робот Майлза Моралеса проти Людини-павука 2099» (76337) — супергеройським конструктором для хлопчиків і дівчаток від 6 років. Ця дитяча іграшка для збирання та гри надихає на безліч сюжетних пригод завдяки великому рухомому роботу, а також мініфігуркам Людини-павука та Майлза Моралеса.
Цей набір LEGO® | Marvel переносить сцени з фільму Marvel Studios «Людина-павук: Крізь всесвіти» прямо в руки дітей: рухливий робот буквально створений для динамічних ігор. На руках робота є знімний тризарядний шутер, павутина та потужні павутинні снаряди з лезами, щоб битва не припинялася ні на хвилину. Мініфігурка Людини-павука 2099 відбивається за допомогою ручного лазерного променя. Цей набір стане чудовим подарунком на день народження для юних супергероїв, шанувальників фільмів Marvel і колекціонерів сувенірів із зображенням Людини-павука. А з застосунком LEGO Builder діти зможуть будувати впевненіше: масштабувати, обертати моделі в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. У наборі для конструювання — 135 деталей.
Цей набір LEGO® | Marvel переносить сцени з фільму Marvel Studios «Людина-павук: Крізь всесвіти» прямо в руки дітей: рухливий робот буквально створений для динамічних ігор. На руках робота є знімний тризарядний шутер, павутина та потужні павутинні снаряди з лезами, щоб битва не припинялася ні на хвилину. Мініфігурка Людини-павука 2099 відбивається за допомогою ручного лазерного променя. Цей набір стане чудовим подарунком на день народження для юних супергероїв, шанувальників фільмів Marvel і колекціонерів сувенірів із зображенням Людини-павука. А з застосунком LEGO Builder діти зможуть будувати впевненіше: масштабувати, обертати моделі в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. У наборі для конструювання — 135 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 76337 |
| Вага | 0.16 |
| Вік | 6+ |
| Вік дітей до, років | 8 |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 16 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 135 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Super Heroes Marvel |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 14 мм |
| Штрихкод | 5702018063200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 802 ₴









