
Конструктор LEGO Super Heroes Marvel Залізна Людина в броні Mark 3. Колекційний набір 1297 Деталей ( 76344)
7 257 ₴
- Немає в наявності
- Код: 76344
+380 (98) 236-17-45
KyivstarДорослі шанувальники супергеройських фільмів можуть відтворити образ Залізної Людини з фільмів «Сага нескінченності» студії Marvel з колекційною фігуркою LEGO®? Marvel Залізна Людина в броні Mark 3. Колекційний набір (76344). Цей дивовижний набір з 1297 деталей має висоту понад 38 см, що робить його чудовим подарунком на день народження або будь-яке інше свято для чоловіків, жінок, шанувальників Залізної Людини та шанувальників LEGO® від 18 років.
Розміщуйте автентично деталізований костюм Залізної Людини в броні Mark 3 в динамічних позах, змінюючи положення шарнірних з'єднань шиї, талії, плечей, зап'ястків і рук. Фігурка LEGO? Marvel прикрашена золотистими лакованими елементами та стоїть на міцній підставці з іменною табличкою, створюючи дивовижний елемент декору в стилі супергероїв. Додатковий бонус: до набору також входить мініфігурка Залізної Людини в броні Mark 3, готова до бою.
Будівельники можуть використовувати застосунок LEGO® Builder, щоб разом із друзями та сім'єю насолоджуватися процесом збирання. Набір для конструювання містить 1297 деталей.
Розміщуйте автентично деталізований костюм Залізної Людини в броні Mark 3 в динамічних позах, змінюючи положення шарнірних з'єднань шиї, талії, плечей, зап'ястків і рук. Фігурка LEGO? Marvel прикрашена золотистими лакованими елементами та стоїть на міцній підставці з іменною табличкою, створюючи дивовижний елемент декору в стилі супергероїв. Додатковий бонус: до набору також входить мініфігурка Залізної Людини в броні Mark 3, готова до бою.
Будівельники можуть використовувати застосунок LEGO® Builder, щоб разом із друзями та сім'єю насолоджуватися процесом збирання. Набір для конструювання містить 1297 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 76344 |
| Вага | 1.4 |
| Вік | 18+ |
| Вік дітей до, років | 0 |
| Вікова група | 18 + |
| Висота | 9 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 46 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Кількість предметів у наборі | 1297 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Super Heroes |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 5702018063279 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 257 ₴








