Відкрийте для себе насичені подіями поліцейські пригоди з мінінабором для конструювання LEGO® City «Автомобілі — Поліцейська вантажівка» (60481) для дітей від 5 років. Ця компактна збірна іграшкова поліцейська машина обладнана крутими дисками, низькопрофільними гумовими шинами, бампером, тюремними решітками та іграшковими аварійними вогнями. Вона пропонує юним будівельникам захопливий спосіб досліджувати світ LEGO City. До набору також входить мініфігурка поліцейського LEGO City Автомобілі, яка ідеально поміщається в кабіні водія для багатоденних ігор.
Ця проста в складанні іграшкова поліцейська машина, що входить до колекції LEGO City Автомобілі, ідеально підходить для маленьких дітей і стане чудовим сюрпризом або подарунком на день народження для хлопчиків, дівчаток та дітей, які люблять іграшкові машинки і творчі ігри. Додайте її до інших наборів LEGO City (продаються окремо), щоб отримати ще більше пригод.
З набором LEGO City Автомобілі — Поліцейська вантажівка діти можуть насолоджуватися інтуїтивним складанням за допомогою програми LEGO Builder, збільшуючи й обертаючи 3D-інструкції, а також зберігаючи та відстежуючи прогрес у застосунку. Набір містить 71 деталь.
Ця проста в складанні іграшкова поліцейська машина, що входить до колекції LEGO City Автомобілі, ідеально підходить для маленьких дітей і стане чудовим сюрпризом або подарунком на день народження для хлопчиків, дівчаток та дітей, які люблять іграшкові машинки і творчі ігри. Додайте її до інших наборів LEGO City (продаються окремо), щоб отримати ще більше пригод.
З набором LEGO City Автомобілі — Поліцейська вантажівка діти можуть насолоджуватися інтуїтивним складанням за допомогою програми LEGO Builder, збільшуючи й обертаючи 3D-інструкції, а також зберігаючи та відстежуючи прогрес у застосунку. Набір містить 71 деталь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60481 |
| Вага | 0.12 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 8 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 9 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 71 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | City |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 12 мм |
| Штрихкод | 5702018031766 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴




