Хлопчики, дівчатка та шанувальники серіалу NINJAGO® «Відстані драконів» віком від 6 років можуть насолоджуватися годинами творчої гри з набором для конструювання LEGO® NINJAGO «Бієвий набір робота Дракона Кая» (71851). Цей ігровий набір містить іграшкового робота-дракона з рухомими ногами, великими крилами, когтистими лапами та верхньою частиною тіла, що обертається на 360 градусів, а також кабіною, у яку можна помістити мініфігурку.
Цей чудовий набір із всесвіту ніндзь також комплектується 3 мініфігурками: Кай і Сора, у кожного з яких по 2 меча, а також Земляний монстр із когтистими руками. Завдяки цьому діти можуть годинами занурюватися в захопливі пригоди, відтворюючи сцени з 4 сезону серіалу NINJAGO «Відстані драконів».
Серія наборів для конструювання та пригодниць LEGO NINJAGO для дітей містить деталізованих роботів, драконів і храми, щоб шанувальники могли розігрувати круті сюжетні ігри про ніндзь. А з застосунком LEGO Builder діти зможуть збирати кожну модель впевненіше — масштабувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 85 деталей.
Цей чудовий набір із всесвіту ніндзь також комплектується 3 мініфігурками: Кай і Сора, у кожного з яких по 2 меча, а також Земляний монстр із когтистими руками. Завдяки цьому діти можуть годинами занурюватися в захопливі пригоди, відтворюючи сцени з 4 сезону серіалу NINJAGO «Відстані драконів».
Серія наборів для конструювання та пригодниць LEGO NINJAGO для дітей містить деталізованих роботів, драконів і храми, щоб шанувальники могли розігрувати круті сюжетні ігри про ніндзь. А з застосунком LEGO Builder діти зможуть збирати кожну модель впевненіше — масштабувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 85 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 71851 |
| Вага | 0.11 |
| Вік | 6+ |
| Вік дітей до, років | 8 |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 14 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 85 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | NINJAGO |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 12 мм |
| Штрихкод | 5702018031971 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴









