Дівчата та хлопчики віком від 7 років, які люблять тварин, можуть розігрувати веселі історії з набором LEGO® Creator 3 в 1 «Чарівний хом'як із квіткою» (31376). Цей милий набір із тваринами пропонує 3 різні варіанти збирання з одного набору кубиків.
Діти можуть вибирати, кого побудувати. Можливо, це буде іграшковий хом'як із рухомою головою та передніми лапками, а також фіолетовою квіткою. Його можна перебудувати в іграшку-лежачику з квіткою або в рухомого орла з яйцем у гнізді. Після завершення збирання та ігор будь-яка з цих моделей може стати милим елементом декору кімнати — на полиці або столі.
Цей набір LEGO Creator «3 в 1» підживить дитячу уяву та стане милим і практичним подарунком для дівчаток і хлопчиків, які люблять тварин і сюжетні ігри. А завдяки застосунку LEGO Builder діти також зможуть насолодитися простим та інтуїтивно зрозумілим процесом збирання. Вони можуть збільшувати та обертати моделі за допомогою 3D-інструкцій із конструювання, відстежувати свій прогрес і зберігати його в одному місці. Зверніть увагу: моделі неможливо зібрати одночасно. Набір містить 166 деталей.
Діти можуть вибирати, кого побудувати. Можливо, це буде іграшковий хом'як із рухомою головою та передніми лапками, а також фіолетовою квіткою. Його можна перебудувати в іграшку-лежачику з квіткою або в рухомого орла з яйцем у гнізді. Після завершення збирання та ігор будь-яка з цих моделей може стати милим елементом декору кімнати — на полиці або столі.
Цей набір LEGO Creator «3 в 1» підживить дитячу уяву та стане милим і практичним подарунком для дівчаток і хлопчиків, які люблять тварин і сюжетні ігри. А завдяки застосунку LEGO Builder діти також зможуть насолодитися простим та інтуїтивно зрозумілим процесом збирання. Вони можуть збільшувати та обертати моделі за допомогою 3D-інструкцій із конструювання, відстежувати свій прогрес і зберігати його в одному місці. Зверніть увагу: моделі неможливо зібрати одночасно. Набір містить 166 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 7 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 31376 |
| Вага | 0.18 |
| Вік | 7+ |
| Вік дітей до, років | 9 |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 14 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 166 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Creator |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 16 мм |
| Штрихкод | 5702018033197 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴


