Конструктор LEGO Minecraft Лиса 497 Детальність (21588)
2 472 ₴
- Немає в наявності
- Код: 21588
Конструктор LEGO Minecraft Лиса 497 Детальність (21588)Немає в наявності
2 472 ₴
+380 (98) 236-17-45
KyivstarОживіть Minecraft® за допомогою цієї автентичної реконструкції з набором LEGO® Лиса (21588) для хлопчиків і дівчаток віком від 10 років. Діти можуть продемонструвати своє захоплення Minecraft за допомогою цієї культової іграшки у формі тварини з найпопулярнішої гри.
Цей конструктор для дітей відтворює лисицю по грі в приголомшливому масштабі та з неймовірною реалістичністю, що робить його ідеальним подарунком для гравців Minecraft і шанувальників декору в стилі відеоігор. Завдяки рухомим ногам, поворотній шиї, регульованій голові та очам зі змінним положенням (відкритим і закритим), фігурку лисиці можна поставити в положення «прослухується і стоїть», «сидить із похилою головою», «спить» і «лежить». А з застосунком LEGO Builder діти можуть будувати впевненіше: масштабувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 497 деталей.
Цей конструктор для дітей відтворює лисицю по грі в приголомшливому масштабі та з неймовірною реалістичністю, що робить його ідеальним подарунком для гравців Minecraft і шанувальників декору в стилі відеоігор. Завдяки рухомим ногам, поворотній шиї, регульованій голові та очам зі змінним положенням (відкритим і закритим), фігурку лисиці можна поставити в положення «прослухується і стоїть», «сидить із похилою головою», «спить» і «лежить». А з застосунком LEGO Builder діти можуть будувати впевненіше: масштабувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 497 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 10 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21588 |
| Вага | 0.64 |
| Вік | 10+ |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Висота | 8 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 22 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 5 |
| Кількість предметів у наборі | 497 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Minecraft |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702018055977 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 472 ₴