Познайомся з архітектурою Лондона за допомогою цього чудового набору, який об'єднує знамениту Національну галерею, Колоннузора, колесо огляду «Лондонське око», Біг-бен і Тауерський міст у разючому архітектурному ландшафті. Кожна окрема структура LEGO® розроблена так, щоб дати унікальний досвід збирання, вирізняється реалістичними кольорами та витримана в масштабі. На мозаїчній базовій пластині нанесені обриси річки Темзи, що протікає через Лондон, що додає додаткового виміру та робить реалістичним цей докладний макет, основна увага в якому приділена архітектурній різноманітності одного з найбільш гарних міст світу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21034 |
| Вага | 0.53 |
| уважність | 1 |
| Вік | 12+ |
| Вік дітей до, років | 15 |
| Вікова група | 12+ |
| Уяву | 1 |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 6 мм |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 468 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Architecture |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702015865333 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193 862 ₴





