Конструктор LEGO Botanicals Цвітіння кактуса 482 Деталі (11509)
1 627 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11509
Конструктор LEGO Botanicals Цвітіння кактуса 482 Деталі (11509)Немає в наявності
1 627 ₴
+380 (98) 236-17-45
KyivstarПотіште юних шанувальників рослин набором для конструювання LEGO® Botanicals Цвітіння кактуса (11509) для дітей від 9 років. Повний цікавих деталей, він дає змогу дівчаткам і хлопчикам весело проводити час, створюючи крутий декор із кактусами.
Діти відчувають, як розквітає їхня творчість, створюючи дві моделі кактусів. Більший кактус LEGO є в повному розквіті та має рожеву квітку з жовтою серединкою на верхівці, а менший — рожеві бутони на різних стадіях росту. Кактуси мають автентичний відтінок зеленого кольору та висаджені в пастельно-блакитні горщики, що дає змогу дітям легко використовувати їх як прикрасу спальні або інших приміщень будинку після завершення конструювання.
Цей набір для конструювання LEGO Botanicals — чудовий подарунок для дівчаток і хлопчиків на день народження та інші особливі події, а також для шанувальників природи будь-якого віку. Він доступний у застосунку LEGO Builder, де діти можуть збільшувати й обертати збірки, а також відстежувати свій прогрес. Набір містить 482 деталі.
Діти відчувають, як розквітає їхня творчість, створюючи дві моделі кактусів. Більший кактус LEGO є в повному розквіті та має рожеву квітку з жовтою серединкою на верхівці, а менший — рожеві бутони на різних стадіях росту. Кактуси мають автентичний відтінок зеленого кольору та висаджені в пастельно-блакитні горщики, що дає змогу дітям легко використовувати їх як прикрасу спальні або інших приміщень будинку після завершення конструювання.
Цей набір для конструювання LEGO Botanicals — чудовий подарунок для дівчаток і хлопчиків на день народження та інші особливі події, а також для шанувальників природи будь-якого віку. Він доступний у застосунку LEGO Builder, де діти можуть збільшувати й обертати збірки, а також відстежувати свій прогрес. Набір містить 482 деталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11509 |
| Вага | 0.43 |
| Вік | 9 |
| Вік дітей до, років | 11 |
| Вікова група | 9+ |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 482 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Botanicals |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 19 мм |
| Штрихкод | 5702018031865 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 627 ₴