Цей набір іграшкових транспортних засобів LEGO® City «Реактивний літак проти автомобіля» (60489) з двома моделями містить елегантний суперкар і надзвуковий літак для захопливих перегонів, які розвивають уяву. Іграшковий реактивний літак обладнаний відкидними назад крилами, подвійним вертикальним хвостом і стабілізаторами. Діти можуть зсунути важіль, щоб увімкнути форсаж реактивного двигуна, і відкрити кабіну суперкара, щоб побачити деталізований салон із перегоновим кріслом. Додайте мініфігурки пілота та водія, щоб насолоджуватися годинником епічних перегонів.
Зробіть будь-який день особливим із цим набором для конструювання літака й автомобіля — чудовим подарунком для 6-річних хлопчиків, дівчаток і дітей, які люблять іграшкові перегонові автомобілі та моделі літаків. Додайте цей набір до інших набору серії LEGO City (продаються окремо), щоб розширити можливості для гри в місті.
Зробіть ігровий набір LEGO зі спортивним автомобілем і реактивним літаком ще цікавішим із застосунком LEGO Builder, де діти можуть збільшувати, обертати моделі в 3D і відстежувати прогрес збирання. Набір містить 259 деталей.
Зробіть будь-який день особливим із цим набором для конструювання літака й автомобіля — чудовим подарунком для 6-річних хлопчиків, дівчаток і дітей, які люблять іграшкові перегонові автомобілі та моделі літаків. Додайте цей набір до інших набору серії LEGO City (продаються окремо), щоб розширити можливості для гри в місті.
Зробіть ігровий набір LEGO зі спортивним автомобілем і реактивним літаком ще цікавішим із застосунком LEGO Builder, де діти можуть збільшувати, обертати моделі в 3D і відстежувати прогрес збирання. Набір містить 259 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60489 |
| Вага | 0.45 |
| Вік | 6+ |
| Вік дітей до, років | 8 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 22 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 259 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | City |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702018056820 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 627 ₴







