Конструктор LEGO Minecraft Пригоди Стіва в тайзі 79 Деталей ( 21583)
525 ₴
- Немає в наявності
- Код: 21583
Конструктор LEGO Minecraft Пригоди Стіва в тайзі 79 Деталей ( 21583)Немає в наявності
525 ₴
+380 (98) 236-17-45
KyivstarВиведіть гру Minecraft® на новий рівень з колекційним набором для конструювання Пригоди Стіва в тайзі (21583) для хлопчиків і дівчаток віком від 6 років. Цей невеликий набір LEGO® сповнений битв, пошуків скарбів і вибухових веселощів, які діти зможуть відкрити для себе разом із мініфігуркою Стіва, а також фігурками Кріпера, лисиці та крольчата LEGO.
Діти приєднуються до одного з героїв гри, Стіва, алмаза, що видобуває в біомбі тайги Minecraft з характерними ялинками, снігом і таїжею травою. Вибуховка руйнує скелі, оголюючи алмази, які можна зберігати в скриньці скарбів. У наборі також є ворожий Кріпер, від якого Стіву доводиться відбиватися за допомогою алмазного меча. Цей набір стане чудовим подарунком для гравців у Minecraft, будівельників LEGO та шанувальників ігрового декору. А з застосунком LEGO Builder діти можуть будувати впевненіше: масштабувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 79 деталей.
Діти приєднуються до одного з героїв гри, Стіва, алмаза, що видобуває в біомбі тайги Minecraft з характерними ялинками, снігом і таїжею травою. Вибуховка руйнує скелі, оголюючи алмази, які можна зберігати в скриньці скарбів. У наборі також є ворожий Кріпер, від якого Стіву доводиться відбиватися за допомогою алмазного меча. Цей набір стане чудовим подарунком для гравців у Minecraft, будівельників LEGO та шанувальників ігрового декору. А з застосунком LEGO Builder діти можуть будувати впевненіше: масштабувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 79 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21583 |
| Вага | 0.12 |
| Вік | 6+ |
| Вік дітей до, років | 8 |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 12 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 79 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Minecraft |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 14 мм |
| Штрихкод | 5702018034071 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴