Побудуйте ностальгію за фільмом «Гаррі Поттер і філософський камінь» з набором LEGO® Harry PotterTM «Філософський камінь». Колекційний набір (76466) до 25-річчя. Цей колекційний набір для конструювання — чудовий творчий подарунок для дорослих шанувальників «Гаррі Поттера». Він містить цікаві функції, культових персонажів і предмети, а також мініатюрні версії класичних сцен, що навівають чарівні спогади.
Створіть першу фігурку білого сови LEGO Хедвіг зі складеними крилами та розмістіть її поруч із філософським каменем на скриньці Гаррі Поттера. Додайте 3 мініфігурки LEGO Harry Potter — Гаррі Поттера, Герміону Грейнджер і Рона Візлі — а також такі предмети, як картка від шоколадної жаби та чарівна шахова дошка.
За допомогою 3 регуляторів повертайте голову Хедвигун, переміщайтекоротиву шахову дошку та прибирайте бічну частину скриню Гаррі Поттера, щоб відкрити сцену нападу гірського троля у ванній кімнаті. Інші сцени в мікромасштабі зображають потяг «Хоґвортс-експрес» і 5 випробувань, які проходить Гаррі, щоб дістатися до філософського каменю. Набір містить 1571 деталь.
Створіть першу фігурку білого сови LEGO Хедвіг зі складеними крилами та розмістіть її поруч із філософським каменем на скриньці Гаррі Поттера. Додайте 3 мініфігурки LEGO Harry Potter — Гаррі Поттера, Герміону Грейнджер і Рона Візлі — а також такі предмети, як картка від шоколадної жаби та чарівна шахова дошка.
За допомогою 3 регуляторів повертайте голову Хедвигун, переміщайтекоротиву шахову дошку та прибирайте бічну частину скриню Гаррі Поттера, щоб відкрити сцену нападу гірського троля у ванній кімнаті. Інші сцени в мікромасштабі зображають потяг «Хоґвортс-експрес» і 5 випробувань, які проходить Гаррі, щоб дістатися до філософського каменю. Набір містить 1571 деталь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 76466 |
| Вага | 2.17 |
| Вік | 18+ |
| Вік дітей до, років | 0 |
| Вікова група | 18 + |
| Висота | 12 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 35 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 1 |
| Кількість предметів у наборі | 1571 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Harry Potter TM |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 38 мм |
| Штрихкод | 5702018063422 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 019 ₴





