Перенесіть драматичність битви за Хот у свій будинок із цим динамічним набором для конструювання для дорослих «AT-AT» (75440). Відтворіть автентичні деталі легендарного крокохода AT-AT, використовуваного наземними силами Галактичної Імперії. Додайте сніговий винищувач Альянсу повстанців у польоті, який обвиває буксирний трос навколо ніг AT-AT, як у захопливій сцені з фільму «Зоряні війни: Імперія завдає удару у відповідь». Насолоджуйтеся якісним дозвіллям, занурюючись у це потужне ностальгічне складання, і виставте своє творіння на підставці з іменною табличкою.
Цей набір — чудовий подарунок для себе або інших дорослих шанувальників і колекціонерів. Він поповнює серію середньорозмірних збірних моделей з Колекції космічних кораблів LEGO® Star WarsTM.
Будуйте з розумом за допомогою програми LEGO Builder: збільшуйте, обертайте в 3D, відстежуйте свій прогрес і дотримуйтеся покрокових цифрових інструкцій. Набір містить 525 деталей.
Цей набір — чудовий подарунок для себе або інших дорослих шанувальників і колекціонерів. Він поповнює серію середньорозмірних збірних моделей з Колекції космічних кораблів LEGO® Star WarsTM.
Будуйте з розумом за допомогою програми LEGO Builder: збільшуйте, обертайте в 3D, відстежуйте свій прогрес і дотримуйтеся покрокових цифрових інструкцій. Набір містить 525 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 75440 |
| Вага | 0.59 |
| Вік | 18+ |
| Вік дітей до, років | 0 |
| Вікова група | 18 + |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 525 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Star Wars TM |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 5702018062999 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 574 ₴



