
Конструктор LEGO Ninjago Автомобіль-трансформер Джея 387 Деталей (71856)
2 749 ₴
- В наявності
- Код: 71856
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хлопчики та дівчатка від 8 років можуть насолоджуватися годинником динамічних пригод із набором для конструювання LEGO® NINJAGO® Трансформер-автомобіль Джея (71856). Ця іграшка-ніндзя 2 в 1 може використовуватися для гри та демонстрації у двох варіантах: звичайний режим або режим дракона. Для останнього потрібно перевернути передню частину, відкривши золоті кігті, голову дракона та сюрикені, що обертаються.
Ця захоплива пригодницька іграшка для дітей обладнана пружинним шутером із 2 дротиками, який можна від'єднати та розмістити на збірці з рослинністю збоку, щоб діти могли розігрувати битви. До набору також входять 5 мініфігурок NINJAGO: Джей, Нія і Кай у формі дракона, а також лиходії Земельний монстр і Лоялист-лідер, які беруть участь у битвах добра зі злом.
Серія дитячих наборів LEGO NINJAGO містить деталізованих роботів, драконів і храми, щоб шанувальники могли грати в сюжетні ігри про ніндзь. З застосунком LEGO Builder діти можуть збирати кожну модель впевненіше: масштабувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 387 деталей.
Ця захоплива пригодницька іграшка для дітей обладнана пружинним шутером із 2 дротиками, який можна від'єднати та розмістити на збірці з рослинністю збоку, щоб діти могли розігрувати битви. До набору також входять 5 мініфігурок NINJAGO: Джей, Нія і Кай у формі дракона, а також лиходії Земельний монстр і Лоялист-лідер, які беруть участь у битвах добра зі злом.
Серія дитячих наборів LEGO NINJAGO містить деталізованих роботів, драконів і храми, щоб шанувальники могли грати в сюжетні ігри про ніндзь. З застосунком LEGO Builder діти можуть збирати кожну модель впевненіше: масштабувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 387 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 71856 |
| Вага | 0.61 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Висота | 8 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 22 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 5 |
| Кількість предметів у наборі | 387 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | NINJAGO |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702018055267 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 749 ₴




