Діти від 5 років, які люблять іграшкові автомобілі та набори для конструювання моделей, отримають подвійне задоволення від набору LEGO® City «Таксі» (60487). Цей веселий набір для збирання містить жовте таксі із сучасним дизайном електромобіля, що відкривається багажник із багажем і підіймається капот, що відкриває імітацію електричного двигуна. Іграшковий автомобіль прикрашений наклейками із зображенням GPS-екрана, логотипа таксі, реклами на даху й акумулятора. Діти також можуть зняти дах, щоб посадити мініфігурки водія таксі та туриста для творчої гри та розповіді історій.
Цей збірний іграшковий електромобіль стане чудовим подарунком на день народження або сюрпризом для дітей, хлопчиків і дівчаток. Додайте його до інших наборів серії LEGO City (продаються окремо), щоб брати участь у ще захопливіших пригодах.
З застосунком LEGO Builder діти можуть насолоджуватися інтуїтивною збіркою за допомогою 3D-інструкцій, збільшувати та обертати моделі, зберігати та відстежувати прогрес — все це прямо в застосунку. Набір містить 122 деталі.
Цей збірний іграшковий електромобіль стане чудовим подарунком на день народження або сюрпризом для дітей, хлопчиків і дівчаток. Додайте його до інших наборів серії LEGO City (продаються окремо), щоб брати участь у ще захопливіших пригодах.
З застосунком LEGO Builder діти можуть насолоджуватися інтуїтивною збіркою за допомогою 3D-інструкцій, збільшувати та обертати моделі, зберігати та відстежувати прогрес — все це прямо в застосунку. Набір містить 122 деталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60487 |
| Вага | 0.21 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 14 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 122 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | City |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 19 мм |
| Штрихкод | 5702018031926 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 802 ₴




