
Конструктор LEGO Technic Автомобіль для перегонів Ford GT40 MKII 1966 року 793 Деталі (42223)
4 069 ₴
- В наявності
- Код: 42223
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Досягайте перемог і чещайте легенду автоспорту з моделлю для дорослих LEGO® Technic «Гонічний автомобіль Ford GT40 MKII 1966 року» (42223). Шанувальники автомобілів, фанати перегонів і захоплені будівельники від 18 років зможуть відчути дух легендарних марафонських перегонів завдяки цій реалістичній версії культового ретроавтомобіля.
Із задоволенням досліджуйте деталізовані особливості набору. Для керування використовуйте ручку зверху автомобіля. Розгляньте двері, що відчиняються, і помилуйтеся чорно-срібною Лівреєю, натхненною справжнім чемпіонським автомобілем. Відкрийте кришку, щоб побачити двигун V8, а потім за допомогою важеля всередині відкрийте капот. Після складання ви зможете з гордістю виставити свій перегоновий автомобіль у будь-якій кімнаті або офісі.
Дотримуйтеся свого бажання збирати моделі потужних автомобілів з автомобільною колекцією LEGO Technic для дорослих. Насолоджуйтеся вдосконаленими техніками збирання з застосунком LEGO Builder: збільшуйте та обертайте моделі за допомогою 3D-інструкцій, а також зберігайте та відстежуйте прогрес прямо в застосунку. Набір містить 793 деталі.
Із задоволенням досліджуйте деталізовані особливості набору. Для керування використовуйте ручку зверху автомобіля. Розгляньте двері, що відчиняються, і помилуйтеся чорно-срібною Лівреєю, натхненною справжнім чемпіонським автомобілем. Відкрийте кришку, щоб побачити двигун V8, а потім за допомогою важеля всередині відкрийте капот. Після складання ви зможете з гордістю виставити свій перегоновий автомобіль у будь-якій кімнаті або офісі.
Дотримуйтеся свого бажання збирати моделі потужних автомобілів з автомобільною колекцією LEGO Technic для дорослих. Насолоджуйтеся вдосконаленими техніками збирання з застосунком LEGO Builder: збільшуйте та обертайте моделі за допомогою 3D-інструкцій, а також зберігайте та відстежуйте прогрес прямо в застосунку. Набір містить 793 деталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42223 |
| Вага | 1.08 |
| Вік | 18+ |
| Вік дітей до, років | 20 |
| Вікова група | 18 + |
| Висота | 7 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 793 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Technic |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 38 мм |
| Штрихкод | 5702018067048 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 069 ₴





