Майже довголіття і величну красу одного з найшанованіших споруд Японії завдяки моделі LEGO® Architecture Замок Хімедзі (21060). Не виходячи з дому, перенесіться в місто Хімедзі, відтворивши справжні деталі, наприклад, вежу замку, плавні доріжки й асиметричні стіни в стилі LEGO. Підніміть верхню частину головної будівлі, щоб розглянути спрощену інтерпретацію внутрішньої планування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21060 |
| Вага | 2.45 |
| Вік | 18+ |
| Вікова група | 18 + |
| Висота | 11 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 38 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Architecture |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 48 мм |
| Штрихкод | 5702017417721 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 387 ₴









