
Відеоінструкція по збиранню каркасу для дитячої гойдалки
1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0002184
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійку для дитячої гойдалки легко скласти та розкласти, що робить її зручною для зберігання та транспортування.
А з допомогою відеоінструкції зібрати її може будь-хто!
Параметри
Висота: 146 см
Довжина: 112 см
Ширина: 97 см
Інструкція по складанні каркасу для гойдалки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 60 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Гойдалки |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | От 6-ти месяцев |
| Висота | 146 мм |
| Довжина: | 112 мм |
| Захист від випадкового складання | Да |
| Матеріал каркаса | натуральне дерево |
| Стать | Унісекс |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Да |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Ширина | 97 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴







