
Приманювальна станція для мишей No Pest
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3531 325
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Станція призначена для розміщення в ній спеціальної приманки для мишей та інших дрібних гризунів, з'ївши яку вони гинуть.
Такі станції використовують як для професійної дератизації, так і для домашньої боротьби з гризунами в будинку, гаражі, підвалі, саду тощо.
Міцний пластик забезпечить тривалий термін експлуатації та дасть змогу захистити приманку від сонця та вологи.
Конструкція запобігає випадковому відкриттю та розповсюдженню принади. для цього у верхній кришці станції є отвір для вкручування шурупа (йде в комплекті). Коли шуруп не вкручений, відкрити та закрити контейнер можна без ключа.
Компактний розмір дасть змогу встановити станцію у важкодоступних місцях.
Використовувати можна будь-який вид приманки: гранульовану, пастоподібну або брикети.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Гризуни, Миші |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 66 г |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 128 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Контейнер – 1 шт, шуруп – 1 шт |
| Тип засобу | Безпечний контейнер |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴




