Набір для збирання, повний історій — це пригода на човні для дівчаток, хлопчиків і юних моряків від 8 років містить 4 мініляльки, 2 дельфіни й аксесуари для творчої гри.
Ігровий набір із човником і безліччю функцій — діти можуть зібрати човен, а потім весело провести час, вигадуючи свої власні історії для персонажів, поки друзі грають і відпочивають на човні, спостерігаючи за дельфінами.
4 мініляльки та 2 фігурки дельфінів — до цього набору входять мініляльки Пейслі, Зака, Селін і Скай, а також фігурки дельфіна та дельфіненяти.
Ігровий набір із транспортними засобами та аксесуарами — цей ігровий набір LEGO® для подорожей містить аксесуари для рольових ігор, зокрема 2 водних скутерів, дошку для серфінгу, ласти, рятувальні жилети, їжу та напої, надувний круг і багато іншого.
Подарунок для дітей, які люблять транспортні засоби LEGO® та іграшки для подорожей — цей іграшковий човен стане чудовим подарунком для дітей, які люблять рольові ігри та придумують свої власні історії про дружбу.
Онлайн-шоу — надихніть на більше. Ідеї для творчих ігор з іншими наборами (продаються окремо) й онлайн-шоу LEGO® Friends: The Next Chapter, де діти можуть познайомитися з персонажами Хартлейк-Сіті.
Допомога — інтуїтивно зрозумілі інструкції в застосунку LEGO® Builder, де будівельники можуть збільшувати та обертати моделі в 3D, відстежувати свій прогрес і зберігати набори в міру освоєння нових навичок.
Ігровий набір із човником і безліччю функцій — діти можуть зібрати човен, а потім весело провести час, вигадуючи свої власні історії для персонажів, поки друзі грають і відпочивають на човні, спостерігаючи за дельфінами.
4 мініляльки та 2 фігурки дельфінів — до цього набору входять мініляльки Пейслі, Зака, Селін і Скай, а також фігурки дельфіна та дельфіненяти.
Ігровий набір із транспортними засобами та аксесуарами — цей ігровий набір LEGO® для подорожей містить аксесуари для рольових ігор, зокрема 2 водних скутерів, дошку для серфінгу, ласти, рятувальні жилети, їжу та напої, надувний круг і багато іншого.
Подарунок для дітей, які люблять транспортні засоби LEGO® та іграшки для подорожей — цей іграшковий човен стане чудовим подарунком для дітей, які люблять рольові ігри та придумують свої власні історії про дружбу.
Онлайн-шоу — надихніть на більше. Ідеї для творчих ігор з іншими наборами (продаються окремо) й онлайн-шоу LEGO® Friends: The Next Chapter, де діти можуть познайомитися з персонажами Хартлейк-Сіті.
Допомога — інтуїтивно зрозумілі інструкції в застосунку LEGO® Builder, де будівельники можуть збільшувати та обертати моделі в 3D, відстежувати свій прогрес і зберігати набори в міру освоєння нових навичок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42664 |
| Вага | 1.259 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 14 |
| Висота | 37,8 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 35,4 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 7 мм |
| Штрихкод | 5702017815305 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴

