-22%

Будиночок для метеликів виготовлений з водостійкої фанери.
Всередині знаходиться стійка для зручного розміщення метеликів
Розміри: 20х12х10см
Матеріал: фанера
Будинок кріпиться за допомогою кронштейна, який входить у комплект.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Фанера |
| Призначення | Універсальна |
| Встановлення | Підлогова <unk> Підвісна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴






